Plánování v oblastech sociálního prostředí

-- vyber území --
×

Mikroregiony

Kraje

MAS

Svět

nejnovější dobré praxe

Valašské Meziříčí: Ocenění dobré praxe za Koncepci přípravy na stárnutí

Ocenění dobré praxe za Koncepci přípravy na stárnutí

Valašské Meziříčí

Národní síť Zdravých měst České republiky udělila Valašskému Meziříčí v pořadí již druhé..
Liberec: Průzkum sociálně vyloučených lokalit

Průzkum sociálně vyloučených lokalit

Liberec

Rezort školství a sociálních věcí zahájil v pondělí systematické mapování terénu, ubytoven a..
Ostrava: Projekt "Koncepce bydlení" ve finále mezinárodní soutěže

Projekt "Koncepce bydlení" ve finále mezinárodní soutěže

Ostrava

Generální ředitelství Evropské komise pro regionální a městské programy zveřejnilo seznam finalistů..
Křižánky: Koncepce sociálního bydlení v malé obci

Koncepce sociálního bydlení v malé obci Kulaté razítko

Křižánky

Cílem projektu je příprava a pilotní ověření lokální koncepce sociálního bydlení v obci Křižánky. Za tímto účelem byly zpracovány potřebné analýzy a další podklady. Lokální koncepce vychází z těchto podkladů a také z informací získaných úzkou spoluprací s MPSV i dalšími městy zapojenými do výzvy.
...více dobré praxe
...více videí

ze strategií

...více strategií