Praha 8: Akce "Sbližování generací"

Střední odborné učiliště kadeřnické a městská část Praha 8 se rozhodly prodloužit projekt „Sbližování generací“ až do 28. dubna 2017. Projekt totiž vzbudil velký zájem starších občanů Prahy 8, kteří žádali o jeho prodloužení. Původně měla tato akce skončit 28. února 2017. Její podmínky zůstávají zachovány. Je tak i nadále umožněno lidem, kterým je minimálně 55 let a mají trvalé bydliště na území MČ Prahy 8, využít kadeřnických služeb žáků prvního ročníku Středního odborného učiliště kadeřnického jen za cenu spotřebovaného materiálu. Úplně zdarma proto budou opět poskytovány služby, u kterých není nutné používat žádný kadeřnický materiál.

„Projekt „Sbližování generací“ si získal u našich starších spoluobčanů velkou oblibu, o čemž jsem měl možnost se osobně přesvědčit při své návštěvě této akce v pátek 27. ledna. Umožňuje jim totiž nejenom ušetřit finanční prostředky, ale i přijít do kontaktu s mladými lidmi. Rozhodli jsme se proto s panem ředitelem Středního odborného učiliště kadeřnického Janem Cigánikem, že akce bude probíhat o dva měsíce déle, než bylo původně plánováno,“ uvedl starosta Prahy 8 Roman Petrus (ČSSD).

Litoměřice: Agentura podporovaného zaměstnávání při Diakonii ČCE

Agentura podporovaného zaměstnávání při Diakonii ČCE

Litoměřice

Pelhřimov: Zvedací plošina pro vozíčkáře na nádraží ČD