• naše weby..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Prostějov: Senior taxi

Pro seniory starší 65 let, kteří trvale bydlí na území města Prostějova zajišťuje prostějovský magistrát sociální službu SENIOR TAXI.

Jízdy probíhají v pracovních dnech; tedy od pondělka až do pátku mimo soboty, neděle a svátků v době od 6.30 do 15.30 h.

Cena za jednu jízdu je poskytovatelem účtována ve výši 20 Kč.

Služba Senior taxi slouží seniorům na území města Prostějova z místa jejich trvalého bydliště. Účel jízdy je např. návštěvy praktického a odborného lékaře, do nemocnice a na polikliniku, na pobočky České pošty, na úřady, na náměstí T. G. Masaryka, na hřbitov, do domovů pro seniory a do zařízení poskytovatelů registrovaných sociálních služeb ve městě Prostějově.
Kontakt na Zdravé město

Kontakt...

Alena Dvořáková
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe z tématu

Chrudim: Aktivitou proti stárnutí

Aktivitou proti stárnutí

Chrudim

Orlová: Zdravý domov seniorů "Pohoda"

Zdravý domov seniorů "Pohoda"

Orlová

Boskovice: Systém tísňového volání pro seniory

Systém tísňového volání pro seniory

Boskovice

Hodonín: Centrum pro rodinu

Centrum pro rodinu

Hodonín

Hlučín: Ruku v ruce aneb den sociálních služeb a zdraví

Ruku v ruce aneb den sociálních služeb a zdraví

Hlučín

Frýdek-Místek: Dotační programy na podporu a rozvoj sociálních služeb

Dotační programy na podporu a rozvoj sociálních služeb

Frýdek-Místek